پله – مرحله آلرژی محققان بارداری رژیم غذایی

پله – مرحله: آلرژی محققان بارداری رژیم غذایی دوران کودکی برنامه غذایی اخبار پزشکی

کسی را نکشته‌ام که این گونه من را می‌زنید / دخئا

به گزارش ایسنا به نقل از اسکای اسپورت، جدال حساس دو تیم ملی فوتبال اسپانیا برابر پرتغال در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برنده نداشت و بازی با تساوی سه بر سه آخر رسید...

ادامه مطلب

جایگاه 40 میلیون تومانی!(عکس) ، فروش خاص بلیط بازی کشور عزیزمان ایران و اسپانیا

به گزارش ایلنا، در حالی که 32 روز تا شروع بازی تیمهای کشور عزیزمان ایران و اسپانیا در جام جهانی باقی مانده است چند سایت خارجی شروع به فروش بلیط این باز..

ادامه مطلب

تایید پناهندگی 2 ورزشکار ایرانی در استرالیا

2عضو تیم ملی کبدی کشور عزیزمان ایران در سفر به استرالیا در این کشور باقی مانده اند و به کشور عزیزمان ایران برنگشته اند. آنها درخواست پناهندگی خود را ب..

ادامه مطلب

واکنش فدراسیون فوتبال عراق به قرعه کشور عزیزمان ایران

به گزارش ایسنا و به نقل از عاجل نیوز، آیین قرعه کشی جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ در امارت برگزار شد. تیم ملی فوتبال عراق با تیم های ایران، یمن و ویتنام هم گروه شد. ..

ادامه مطلب

رونالدو دوست ندارد نیمار با رئال مادرید قرارداد امضا کند؟

مهاجم رئال مادرید به نظر می‌رسد دوست ندارد ستاره پیشین بارسلونا با او هم‌بازی شود.  رونالدو دوست ندارد نیمار با رئال مادرید قرارداد امضا کند؟ ..

ادامه مطلب

بازی پیکان – ارومیه به علت درگیری نیمه تمام ماند , هفته نهم لیگ برتر والیبال ایران

هفته دهم مسابقه های لیگ برتر والیبال با برگزاری چند دیدار در شهرهای متفاوت پیگیری شد که با نیمه تمام ماندن دیدار تیم های پیکان پایتخت کشور عزیزمان ا..

ادامه مطلب

بانک سرمایه و شهرداری تبریز همچنان بدون شکست ، اولین پیروزی پیکان در لیگ برتر والیبال

در حساس ترین دیدار هفته سوم لیگ برتر والیبال تیم پیکان موفق شد با کسب پیروزی سه بر دو برابر سایپا ضمن کسب نخستین پیروزی، خود را از قعر جدول جدا کرد. ..

ادامه مطلب

تصاویر ، بدرقه‌جام‌‌جهانی۲۰۱۸توسط‌پوتین‌واینفانتینو

روسای جمهور روسیه و فیفا در ورزشگاه لوژنیکی مسکو جام‌جهانی ۲۰۱۸ را جهت سفر به ۵۰ کشور دنیا بدرقه کردند. بدرقه جام جهانی۲۰۱۸توسط پوتین واینفانت..

ادامه مطلب