پله – مرحله آلرژی محققان بارداری رژیم غذایی

پله – مرحله: آلرژی محققان بارداری رژیم غذایی دوران کودکی برنامه غذایی اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بانک سرمایه و شهرداری تبریز همچنان بدون شکست ، اولین پیروزی پیکان در لیگ برتر والیبال

در حساس ترین دیدار هفته سوم لیگ برتر والیبال تیم پیکان موفق شد با کسب پیروزی سه بر دو برابر سایپا ضمن کسب نخستین پیروزی، خود را از قعر جدول جدا کرد.

بانک سرمایه و شهرداری تبریز همچنان بدون شکست ، اولین پیروزی پیکان در لیگ برتر والیبال

اولین پیروزی پیکان در لیگ برتر والیبال / بانک سرمایه و شهرداری تبریز همچنان بدون شکست

عبارات مهم : پیروزی

در حساس ترین دیدار هفته سوم لیگ برتر والیبال تیم پیکان موفق شد با کسب پیروزی سه بر دو برابر سایپا ضمن کسب نخستین پیروزی، خود را از قعر جدول جدا کرد.

به گزارش ایسنا، در شروع هفته چهارم لیگ برتر والیبال و در نخستین بازی از ساعت ۱۵ تیم پیکان پایتخت کشور عزیزمان ایران و سایپا در منزل والیبال و در حضور ۳۰۰ تماشاگر به مصاف هم رفتند و در آخر پیکان موفق شد شهرآورد خودروسازان را به سود خود به آخر رساند و موفق شد خود را از قعر جدول برهاند.

بانک سرمایه و شهرداری تبریز همچنان بدون شکست ، اولین پیروزی پیکان در لیگ برتر والیبال

در آخر این شهرآورد حساس پایتخت، پیکان توانست سه بر دو سایپا را از پیش دو بردارد و نخستین بردش را در لیگ برتر دشت کند.

شاگردان اکبری ست های این بازی را با امتیاز های ۲۵ بر ۲۳، ۲۰ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۱، ۲۱ بر ۲۵ و ۱۵ بر ۷ به سود خود به آخر بردند تا با کسب نخستین پیروزی آن هم برابر رقیب دیرینه خود، سایپا به امید روز های خوش در آینده باشند.

پیکان با کسب نخستین پیروزی اش با یک برد و سه شکست و چهار امتیاز خود را از قعر جدول جدا کرد تا اکبری نفس راحتی بکشد.

در حساس ترین دیدار هفته سوم لیگ برتر والیبال تیم پیکان موفق شد با کسب پیروزی سه بر دو برابر سایپا ضمن کسب نخستین پیروزی، خود را از قعر جدول جدا کرد.

سایپا هم با دو برد و دو باخت شش امتیازی شد ولی با شکست امروز جایگاه چهارمی خود را در خطر می بیند.

در ست نخست، سایپا بازی را بهتر شروع کرد و در تایم استراحت فنی نخست ۸ بر ۴ از پیکان پیش افتاد. نارنجی پوشان با اینکه تا اواسط ست و حتی در تایم دوم استراحت فنی ۱۶ بر ۱۲ گوی سبقت را از پیکانی ها دزدیدند ولی در ادامه اسیر جنگندگی حریف شدند و بازی در عدد ۱۶ به تساوی رسید. بعد از یک وقفه در بازی دوباره سایپا دو امتیاز فاصله ایجاد کرد ولی باز هم شاگردان پیمان اکبری اجازه ندادند حریف به آسانی پیروز ست شود و با عملکرد خوب ۲۳ بر ۲۱ پیشی گرفتند. در آخر نیز این پیکان بود که ۲۵ بر ۲۳ برنده شد.

در ست دوم باز هم شاگردان ژیوکوف بهتر کار را شروع کردند و ۴ بر ۲ جلو افتادند. شاگردان اکبری هرگاه عقب می افتادند به فکر بازگشت به بازی بودند این بار هم در اواسط ست ۱۲ بر ۸ بازی را به نفع خود عوض کردن دادند. با ایستادن فتحعلی پشت خط سرویس جهت سایپا شرایط کاملا عوض کردن کرد و او با سرویس های زهر دارش یک تنه ست را جهت سایپا درآورد و نتیجه ۱۹ بر ۱۵ شد. بازیکنان پیکان که بسیار آشفته دیده می شدند در ادامه ست نیز نا متمرکز بودند و سایپا موفق شد ۲۵ بر ۲۰ برنده ست شود و در مجموع دو تیم یک بر یک شدند.

بانک سرمایه و شهرداری تبریز همچنان بدون شکست ، اولین پیروزی پیکان در لیگ برتر والیبال

ست سوم را پیکان بهتر شروع کرد و در همان ابتدا ۴ بر ۱ از رقیب دیرینه اش پیش افتاد. برتری پیکان ادامه داشت ولی سایپا هم که اصلا دوست نداشت این ست حساس را ازدست رفته ببیند در عدد ۱۱ کار را به تساوی رساند. سایپا هرچند به بازی برگشت ولی پیکان با ورود نظری افشار و حمایت های سعید معروف توانست کاملا شرایط را به نفع خود عوض کردن دهد و نتیجه در تابلوی امتیازات ۲۰ بر ۱۴ به سود شاگردان اکبری بود. در آخر پیکان ۲۵ بر ۱۹ پیروز ست سوم شد و نتیجه دو بر یک به سود این تیم شد.

ست چهارم نبرد حساسی بین دو تیم شروع شد و تماشاگران بازی دیدنی را شاهد بودند. در اوایل این ست ۵ بر ۳ پیکان جلو بود ولی شاگردان ژیوکوف که قصد داشتند کار را به ست پنجم بکشانند ۷ امتیاز متوالی کسب کردند تا حساب کار ۱۰ بر ۵ شود. برتری سایپا و ناتوانی پیکانی ها از سوی دیگر نشان از رفتن بازی به ست پنجم داشت آیا که نارنجی پوشان توانستند ۱۹ بر ۱۴ از حریف پیشی بگیرند. در آخر سایپا ۲۵ بر ۲۱ برنده ست شد تا دو تیم در ست شماری به تساوی دو بر دو برسند.

در حساس ترین دیدار هفته سوم لیگ برتر والیبال تیم پیکان موفق شد با کسب پیروزی سه بر دو برابر سایپا ضمن کسب نخستین پیروزی، خود را از قعر جدول جدا کرد.

در ست پنجم سایپا به علت برد در ست چهارم با شرایط معنوی بهتری وارد زمین شد و در همان ابتدا امان تیم پیکان را برید و ۳ بر یک پیش افتاد. محمد فلاح با یک دفاع دیدنی پیکان را به یک قدمی سایپا رساند ولی چپرلی با دو آبشار ضعیف شرایط پیکان را دشوارتر کرد و اکبری درخواست تایم کرد. فلاح در دفاع روی تور همچون یک ستاره عمل کرد و توانست دوباره امیدها را به پیکان بازگردانند و این تیم نه تنها در عدد پنج کار به تساوی رساند بلکه با دریافت دیدنی های نظری افشار بازگشت دیدنی به ست داشت و ۸ بر ۵ از سایپا پیشی گرفت. عدم تمرکز در نزد بازیکنان تیم سایپا موج می زد و ژیوکوف که حتی با وجود غفور هم بازی را از دست رفته می دید. پیکان نیز از وقت ها بیشترین استفاده را کرد و نتیجه ۱۰ بر ۵ شد. غفور که چند بار اسیر دفاع حریف شد جایش را پشت خط زن بلغاری داد ولی پیکان دیگر سوار بر بازی بود نتیجه ۱۲ بر ۶ شد. در آخر پیکان ۱۵ بر ۷ برنده ست پنجم شد و سه بر دو بازی را از آن خود کرد.

در دیگر بازی های مهم هفته چهارم سه بازی از ساعت ۱۶ در حال پیگیری هست. شهرداری ارومیه میزبان رعد پدافند کاشان است و شهرداری تبریز مدعی در پایتخت کشور عزیزمان ایران مهمان شمس پایتخت کشور عزیزمان ایران است و کاله آمل در شهرآورد شمال کشور عزیزمان ایران میزبان سارویه ساری است.

بانک سرمایه و شهرداری تبریز همچنان بدون شکست ، اولین پیروزی پیکان در لیگ برتر والیبال

در مهمترین دیدار هفته از ساعت ۱۷:۳۰ بانک سرمایه صدر نشین در یزد مهمان خاتم اردکان رده سومی است و در آخرین بازی شهرداری ورامین به مصاف هاوش گنبد می رود.

هفته چهارم لیگ برتر والیبال امروز (چهارشنبه) و در پنج شهر تهران، ارومیه، آمل، یزد و ورامین برگزار شد.

در آغازین دیدار هفته چهارم دو تیم پیکان پایتخت کشور عزیزمان ایران و سایپا در شهرآورد خودروسازان پایتخت در منزل والیبال به مصاف هم رفتند و در آخر شاگردان پیمان اکبری موفق شدند سه بر دو برابر نارنجی پوشان به پیروزی دست یابند و نخستین بردشان را در لیگ مراسم خوش حالی بگیرند.

پیکان با یک برد و سه شکست سه امتیازی شد و چشم به پیروزی در هفته های آینده دارد. در سوی دیگر سایپا با دو برد و دو باخت مجموع امتیازاتش را به عدد شش رساند.

همچنین سه دیدار از ساعت ۱۶ و به طور همزمان برگزار شد که شهرداری ارومیه در سالن غدیر این شهر میزبان رعد پدافند کاشان قعر جدولی بود و توانست ضمن پیروزی سه بر صفر دومین پیروزی متوالی خودش را مراسم خوش حالی بگیرد.

شهرداری ارومیه با دو برد و و دو باخت مجموع امتیازاتش را به عدد شش رساند و نماینده کاشان با چهار باخت و بدون امتیاز تنها تیم بدون برد لیگ در آخر هفته چهارم باقی ماند.

در دیگر دیدار همزمان و در سالن فدراسیون والیبال تیم شمس پایتخت کشور عزیزمان ایران میزبان شهرداری تبریز بدون شکست بود. در این دیدار شاگردان محمد وکیلی در شهرداری با وجود کشاندن بازی به ست پنجم در ست نهایی مغلوب تجربه حریف شدند و سه بر دو نتیجه را واگذار کردند.

شهرداری تبریز با چهار پیروزی و بدون باخت و با ۱۰ امتیاز پشت سر بانک سرمایه در رده دوم جدول ایستاده است و به همراه این تیم تنها تیم های بدون شکست تا به این جا لقب گرفتند.

شمس پایتخت کشور عزیزمان ایران هم با جوانان آینده دارش با یک برد و سه شکست با چهار امتیاز در میانه های جدول ایستاد.

در شهرآورد شمالی ها نیز کاله مازندران در منزل میزبان سارویه ساری بود ولی با وجود حمایت های تماشاگران خودی نتیجه را سه بر یک به حریف واگذار کرد.

کاله با یک برد و دو باخت با همان سه امتیاز در پایین جدول قرار داده شد و سارویه هم با سه برد و یک باخت و کسب هفت امتیاز توانست خود را به رده چهارم برساند.

دو دیدار نیز از ساعت ۱۷:۳۰ برگزار شد و در مهمترین دیدار تیم های بانک سرمایه و خاتم اردکان که در رده های اول و سوم جدول قرار داشتند در یزد به مصاف هم رفتند و در آخر شاگردان مصطفی کارخانه در ادامه شکست ناپذیری ارزش این بار خاتم را سه بر صفر از پیش رو برداشتند و با چهار برد و ۱۲ امتیاز به تنهایی در صدر جدول قرار گرفتند.

خاتم اردکان هم بعد از چشیدن طعم تلخ نخستین باخت، با سه برد و هشت امتیاز بعد از شهرداری تبریز در رده سوم باقی ماند.

در آخرین دیدار شهرداری ورامین در سالن شهید گل عباسی میزبان هاوش گنبد بود که شاگردان نفرزاده موفق شدند با کسب پیروزی سه بر صفر هر سه امتیاز این دیدار خانگی را از آن خود کنند.

شهرداری ورامین با دو برد و دو باخت توانست امتیازاتش را به عدد ۷ برساند و هاوش هم با یک برد و دو باخت در جایگاه یازدهم ایستاد.

واژه های کلیدی: پیروزی | پیروزی | والیبال | شهرداری | اولین پیکان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs